Pokazy i prezentacje firmy Palatinus Sp. z o.o. – opinie – doskonała okazja na zakupy!

W ramach rozmów o zdrowym trybie życia, postanowiłam zaprosić na spotkanie pana Mateusza Rogalskiego, przedstawiciela firmy Palatinus, zajmującej się bezpośrednią dystrybucją produktów najwyższej jakości, które na pierwszym miejscu wśród zalet, wymieniają pozytywny wpływ na zdrowie, dobre samopoczucie oraz obniżenie poziomu codziennego stresu, tak wyniszczającego każdy organizm.

Z moich informacji wynika, że firma Palatinus Sp. z o.o. oferuje trzy popularne produkty:

  • matę wibracyjną BodyShape marki Casada,
  • naczynia kuchenne marki Venice,
  • odkurzacz wielofunkcyjny Claen King.

Z pewnością zastanawiacie się Państwo, dlaczego firma Palatinus wybrała sposób sprzedaży produktów w postaci pokazów, podczas gdy internet tworzy szerokie możliwości dystrybucji, sklepy stacjonarne mają szansę na zaistnienie w popularnych przestrzeniach centrów handlowych, a urokliwe, miejskie uliczki zajmowane są głównie przez przedstawicielstwa finansowe oraz spożywcze… Zastanawiające jest to tym bardziej, że ostatnio pojawiają się negatywne opinie o wszelkiego rodzaju pokazach produktów. Z niecierpliwością oczekuję wizyty pana Mateusza, który mam nadzieję, rozwieje moje i Państwa wątpliwości.

Oferta bezpośredniej sprzedaży firmy Palatinus

Punktualnie, o umówionej porze zjawia się pan Mateusz Rogalski, który na wstępie podkreśla, jak ważna w kontaktach z klientami jest punktualność. Zapraszam przedstawiciela do firmowej kawiarenki, gdzie przy małej czarnej będziemy mogli swobodnie porozmawiać. Zaczynam rozmowę od pytania, które nurtuje mnie najbardziej, dlaczego Palatinus oferuje swoje produkty na pokazach, podczas, gdy jest tyle innych możliwości, a pokazy nie cieszą się ostatnio dobrą sławą…

– Drodzy Państwo, – Pan Mateusz postanawia zwrócić się bezpośrednio do Was, czytelników – firma Palatinus prezentuje swoją ofertę na pokazach, tylko dlatego, że wieloletnie doświadczenie oraz polityka firmy wiążą się z przekonaniem, że bezpośredni kontakt z klientem jest najlepszy wśród dostępnych na rynku sprzedażowy metod handlowych. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, – dodaje pan Rogalski – że mając możliwość rozmowy z Państwem twarzą w twarz, nasi doświadczeni reprezentanci mogą natychmiast odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania, dokładnie rozwiać wątpliwości oraz przedstawić nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie zalety i sposób działania prezentowanych urządzeń. Wielokrotnie zdarzyło się z pewnością, że chętnie kupilibyście Państwo jakiś produkt, gdyby była możliwość sprawdzenia jak działa, spróbowania, jakie są jego techniczne możliwości oraz przede wszystkim, czy nadaje się dla Państwa. Palatinus rozumie Państwa oczekiwania, dlatego wychodzi na przeciw możliwości sprawdzenia, czy produkt będzie dla Państwa odpowiedni. Nie ma sensu kupować kota w worku, jeśli urządzenie ma służyć nam przez wiele lat niezawodnie, wygodnie i wielofunkcyjnie.

Przypomniałam panu Mateuszowi, że nie odniósł się do złej sławy pokazów w ostatnim czasie…

– Rzeczywiście, drodzy Państwo – ujął reprezentant Palatinusa Sp. z o.o. – ostatnimi czasy o pokazach słychać wiele opinii, również niepochlebnych. Skąd to wynika? Niestety na rynku zdarza się, że pojawiają się firmy, które próbują wykorzystać wizerunek i dobre imię marki, aby w nie do końca uczciwy sposób osiągnąć zyski. Przestrzegam przed udziałem w takich przedsięwzięciach, gdyż mogą Państwo paść ofiarami wyłudzeń pieniędzy, na podstawie zawyżenia ceny oferowanych przez takie firmy, podrabianych produktów, których jakość znacznie ustępuje wysokogatunkowym urządzeniom oryginalnym. Opinie negatywne o pokazach, pochodzą od oszukanych w ten sposób osób, zwracam więc jeszcze raz uwagę, aby Państwo weryfikowali dane firm oraz oryginalność produktów.

Przyznam, że odpowiedź pana Mateusza znacznie mnie uspokoiła, ponownie uwierzyłam, że są firmy, które uczciwie współpracują z klientem w ramach jego satysfakcji z zakupu i swojego zysku. Zastanawiam się więc, jakie są zalety urządzeń, oferowanych na pokazach Palatinus.

Zalety urządzeń, oferowanych na pokazach Palatinus

– Dla Państwa przygotowaliśmy produkty w ramach trzech dziedzin, które ułatwią funkcjonowanie w codziennym życiu. Po pierwsze mata wibracyjna BodyShape, linii Casada Healthcare, automatycznie sterowane urządzenie masujące, dla osób, które nie mogą skorzystać z masażu mechanicznego. Mata BodyShape znakomicie poprawia działanie układu krwionośnego, ułatwiając transport tlenu do wszystkich komórek organizmu. Urządzenie wpływa na redukcję poziomu stresu, powodującego bóle migrenowe. Dzięki BodyShape firmy Casada, posiadającej 10 pól wibracyjnych, rozlokowanych w pięciu strefach, można dobrać rodzaj masażu, jaki jest nam potrzebny. Urządzenie nadaje się do transportu, zajmuje niewiele miejsca po złożeniu, dlatego idealnie sprawdzi się w podróży. Podgrzewanie maty można wyłączyć w dowolnym momencie. Na produkt obowiązuje pięcioletni okres gwarancji.

Panie Mateuszu, czym wyróżniają się naczynia Venice, wśród setek, dostępnych na rynku zestawów naczyń?

– Naczynia kuchenne, służące do gotowania i smażenia w systemie wieży, przede wszystkim wyróżniają się swoją najwyższą jakością, która zawdzięcza walory wykorzystaniu najlepszych,dostępnych materiałów, dających gwarancję trwałości oraz nieszkodliwości. Coraz częściej zastanawiamy się, czy to, w czym gotujemy nie wpływa negatywnie na potrawę, czy szkodliwe związki nie przenikają z naczynia do gotowanego dania… Jeśli nie chcecie Państwo zastanawiać się nad tym problemem, szczerze polecam kolekcję Pearl, marki Venice, którą można nabyć na naszych pokazach. Naczynia są zróżnicowane pod względem wielkości oraz funkcjonalności. Mamy w ofercie garnki, służące do gotowania bez wody, patelnię, na której usmażymy zdrowo, bo bez tłuszczu oraz naczynie typu durszlak, służące do gotowania na parze. Zdrowo i ekonomicznie, bo gotując w systemie wieży, wykorzystujemy tylko jedno źródło energii, jedno stanowisko na kuchence.

Pan Rogalski, zachwycony osobiście naczyniami Venice, przypomniał sobie, że warto dodać coś na temat odkurzacza Clean King, sprawdźmy więc co to za urządzenie.

– Drodzy Państwo, odkurzacz Clean King to nie jest zwykły odkurzacz. Przy prezentacji tak multifunkcjonalnego urządzenia pokazy są idealną formą pokazania Państwu wszystkich jego funkcji. Odkurzacz piorący, może odkurzać na sucho, czyścić tapicerkę w samochodzie, na kanapie, myć i suszyć jednocześnie powierzchnie gładkie, takie jak podłogi panelowe, prać dywany, pozostawiając je suche zaraz po zakończeniu pracy. Dla alergików mam znakomitą wiadomość. Odkurzacz Clean King zastąpi nawilżacz i odświeżacz powietrza. Niezwykła dokładność pracy urządzenia, wysoka moc, wiele możliwości, to wszystko sprawia, że Clean King staje się niezastąpiony, jeśli chcemy w jednym urządzeniu zawrzeć wiele przydatnych funkcji.

Zastanawiam się, jakie są ceny urządzeń?

– Ceny urządzeń – dodaje pan Mateusz – są odpowiednią zależnością jakości do wartości produktu. Urządzenia najlepsze jakościowo muszą kosztować tyle, ile zainwestowano w produkcję najwyższej jakości elementów. Kupując urządzenie za niską cenę, z dużą pewnością będziecie Państwo zmuszeni do kolejnego zakupu w niedługim odstępie czasu, gdyż materiały, wykorzystywane do produkcji urządzeń niedrogich, są z reguły niskiej trwałości.

Dziękuję Panie Mateuszu za rozmowę, zrozumiałam dzięki niej prawidłowości, dzięki którym pokazy są dobrą metodą dystrybucji sprzętów. Mam nadzieję, że Państwu tez pomogła.