Garnki Venice 19 Pearl Collection – sprawdź cenę o opinie!

Zdrowe odżywianie to temat, które każdy aspekt został już na pozór omówiony setki razy. Bez zastanowienia potrafimy wyrecytować: „5 posiłków dziennie, 2 litry wody, dużo warzyw, owoców i produktów pełnoziarnistych. Bezustannie słyszymy, że zawarty w zarodkach pszennych cynk poprawi stan naszych włosów i paznokci a witamina A z marchwi zbawiennie wpłynie na nasz wzrok. Często jednak pomijany jest fakt, że z pozytywnych właściwości wybranej przez nas diety będziemy mogli skorzystać tylko wtedy, gdy żywność zostanie przygotowana w prawidłowy sposób. Stosowane powszechnie naczynia do gotowania powodują, iż większość dobroczynnych mikroelementów ulega rozkładowi, całkowicie niwecząc nasze wysiłki. Jak temu zaradzić?

Okiem eksperta

O opinię pytamy panią Magdę Sokół, która pełni funkcję przedstawiciela firmy Venice. Przedsiębiorstwo to od wielu lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości naczyń kuchennych. Produkty cechujące się atrakcyjnym designem i solidnym wykonaniem zaskarbiły sobie rzeszę zadowolonych użytkowników oraz uczyniły Venice liderem rynku.

Pani Magda doskonale rozumie wspomniany przez nas problem: „To prawda, że większość Polaków nie przywiązuje należytej wagi do kwestii prawidłowego przygotowania potraw. Trudno ich za to winić. Książki i artykuły traktujące o tematyce zdrowej diety zazwyczaj skupiają się na prezentacji odpowiednich źródeł określonych składników, ignorując fakt, że nie zawsze to, co znajdziemy w surowym produkcie, trafi w rzeczywistości do naszego organizmu. Konsumenci chcący wprowadzić do swojej diety pozytywne zmiany nie mają zatem skąd czerpać informacji i pozostają nieświadomi popełnianych błędów”.

Sposób na poprawę

Niestety nie możemy zlikwidować tych błędów za pomocą samej wiedzy. Potrzebne są konkretne działania. Pani Magda radzi: „Kluczowym aspektem zdrowego gotowania jest minimalizacja jego czasu oraz zapewnienie szczelności stosowanych naczyń. Nadmierne rozgotowywanie potraw nie tylko zmniejsza wartość odżywczą, ale również niekorzystnie wpływa na smak i aromat. Niestosowanie specjalnie dopasowanych pokrywek powoduje z kolei, że wraz z parą wodną uciekają nasze skrupulatnie wybrane witaminy i minerały.”

Pytamy zatem, czy garnki Venice pozwolą nam uniknąć tych przykrych konsekwencji. Pani Magda odpowiada bez zawahania: „Oczywiście. To właśnie takie kwestie skupiają większość naszej uwagi podczas projektowania produktów oraz motywują nas do ciągłego ulepszania stosowanych rozwiązań. Chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii, które pozwolą im w pełni korzystać z dobroczynnych skutków zdrowej diety. W końcu to jakość stanowi wizytówkę naszej firmy”.

Naczynia, które potrafią zdziałać cuda

Opinie klientów świadczą same za siebie. Osoby, które zdecydowały się na zakup naczyń Venice jednogłośnie twierdzą, że już nie wyobrażają sobie powrotu do dawnych nawyków. Pytamy panią Magdę które spośród oferowanych produktów cieszą się obecnie największą popularnością. „Powiedziałabym, że to nasza innowacyjna patelnia jest prawdziwą gwiazdą kolekcji. To naczynie wykonane ze stali szlachetnej, które umożliwi smażenie bez dodatkowego użycia tłuszczów dzięki zdolności do wykorzystania lipidów już zawartych w pożywieniu. To dobra informacja dla klientów, którzy dbają o linię. Kolejną zaletę stanowi funkcja rozmrażania nofrost uznawana za rewolucyjne rozwiązanie zazwyczaj niedostępne w patelniach proponowanych przez innych producentów. Czynnikiem wpływającym na wysokie wyniki sprzedaży jest też z pewnością obejmująca aż 20 lat gwarancja produktu.”

W ofercie firmy możemy również znaleźć szeroki wybór garnków różniących się między sobą pod względem kształtu oraz rozmiaru. Każdy z nich dostosowany jest do innego rodzaju potraw, ponieważ właściwy dobór wielkości naczynia także odgrywa znaczącą rolę w ochronie wartości odżywczych. Intrygujący jest również fakt, że garnki można na sobie wzajemnie ustawiać w trakcie procesu gotowania. W ten sposób wykorzystanie jednego palnika stanie się wystarczające, by przygotować pełny, złożony z wielu elementów posiłek dla całej rodziny. U podstaw tej ciekawej funkcji stoi wysoka przewodność cieplna naczyń, która sprawia, że już niewielka ilość dostarczonej energii rozgrzewa garnki Venice do odpowiedniej temperatury. W rezultacie komfort przygotowywania potraw zostaje podniesiony a rachunki za prąd bądź gaz spadają.

Naszą uwagę przyciągnął też garnek przeznaczony do gotowania na parze. Ta technika kulinarna pozwala bowiem znacznie ograniczyć straty witamin z grupy B oraz witaminy C. Świetnie sprawdzi się w przypadku potraw zawierających warzywa, takie jak szpinak, brokuł czy kalafior. Nada się także do chudych ryb, drobiu oraz cielęciny. Koniecznym warunkiem gotowania na parze jest jednak rezygnacja z dodawania tłuszczu i soli. Jako przypraw użyć można tylko pieprzu i ziół. Wielbicieli wyrazistych smaków nie powinno to jednak martwić, ponieważ dania, do których przygotowania posłużyły garnki Venice Pearl Collection pozostaną apetyczne i pełne aromatów.

Biorąc pod uwagę ten ogrom zachwycających właściwości, aż ciężko oprzeć się pokusie wzbogacenia wyposażenia kuchni o oferowany przez Venice zestaw. Gdzie zatem można go nabyć i na jakiego rzędu wydatek powinniśmy się przygtować?

Każdy klient ma znaczenie

„Garnki Venice sprzedawane są wyłącznie w trakcie organizowanych przez nas pokazów, w trakcie których prezentujemy szeroki zakres możliwości naczyń. Zależy nam na indywidualnym podejściu do klienta, dlatego też uważamy, że to właśnie bezpośrednie spotkania są najlepszym sposobem na dystrybucję naszych garnków. Koszt pojedynczego zestawu wynosi w przybliżeniu 7000 złotych. Niestety musimy zmagać się z rzeszą internetowych oszustów, którzy podając się za nas, oferują rzekomo identyczne produkty po promocyjnych cenach. Należy się ich zdecydowanie wystrzegać, bo jakość nabytych tą drogą naczyń całkowicie odbiega od należytych standardów”.

Na koniec pytamy panią Magdę co, jej zdaniem, zadecydowało o sukcesie przedsiębiorstwa: „Myślę, że to trwałość naszych produktów odegrała tu największe znaczenie. W dzisiejszych czasach to na ilość a nie jakość kładzie się zwykle nacisk. Kupowane w galeriach handlowych ubrania niszczą się po kilku miesiącach, nowoczesne smartfony psują się na tyle szybko, że trzeba je wymieniać co parę lat. Garnki Venice służą natomiast klientowi przez długi czas. Wykonujemy je z jednego z najtwardzych i najwytrzymalszych metali. Nie grożą im wgniecenia, wykruszenia ani zadrapania. Tym samym dajemy nabywcy do zrozumienia, że naprawdę zależy nam na jego zadowoleniu. To dużo ważniejsze niż jakakolwiek forma promocji. Pokładane w nas zaufanie sprawia, że klienci nie tylko wracają do nas po nowe produkty, ale także polecają nasze usługi członkom swojej rodziny oraz znajomych. W tym właśnie kryje się nasza siła”.

Czas na zmiany

Rozmowa z panią Magdą pomogła nam zrozumieć jak ważną rolę pełni przeprowadzony prawidłowo proces gotowania i jak istotne mogą okazać się jego skutki. Warto zatem rozważyć inwestycję w odpowiedni zestaw naczyń, ponieważ sposób żywienia to jeden z najważniejszych czynników wpływających na stan naszego zdrowia a jak wszyscy doskonale wiemy – jest ono absolutnie niezbędne do pełnego korzystania z uroków życia.