Odkurzacz Clean King, czyli na czym polega fenomen sprzętu?

Clean King to marka, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród konsumentów. Pod nazwą firmy kryją się najwyższej jakości odkurzacze wielofunkcyjne. Piorący odkurzacz Clean King to przedmiot, którego nie powinno zabraknąć w przestrzeni gospodarstwa domowego żadnej gospodyni. W Polsce, dystrybucją odkurzaczy tej marki zajmuje się firma Clavam, która nieustannie dba o dobre imię producenta. Ponadto, Clavam ma imponujące doświadczenie w sprzedaży rozmaitych sprzętów oraz akcesoriów gospodarstwa domowego. Jeśli cierpisz z powodu głodu informacji na ten temat, to nie mogłeś trafić w lepsze miejsce niż to. W celu rozwiania wszystkich wątpliwości dotyczących odkurzaczy Clean King oraz wyjaśnienia tego, na czym polega fenomen marki, postanowiliśmy zapytać o wszystko u samego źródła. Naszym dzisiejszym rozmówcą jest pan Marek Pikuła, który od wielu lat pracuje w firmie Clavam a w chwili obecnej jest jej przedstawicielem. Podzieli się on z nami szczegółami związanymi z jakością oraz zastosowaniem produktów Clavam, a także uchyli rąbka tajemnicy w związku ze specyfiką sprzedaży pokazowej. Zapraszany do zapoznania się z treścią niniejszego artykułu.

Precz ze stereotypami!

Swoją rozmowę z panem Markiem Pikułą rozpoczęliśmy od zgłębiania tematu dotyczącego polityki sprzedaży firmy Clavam. Nasz rozmówca wypowiedziała się na ten temat w sposób, który następuje:

„Marka Clavam zajmuje się prowadzeniem sprzedaży pokazowej. Takie rozwiązanie ma wiele pozytywnych stron. Przedstawiciele, którzy reprezentują markę podczas pokazów mają okazję porozmawiania z klientami twarzą w twarz, co wpływa korzystnie na wizerunek firmy. Klienci mogą także wypróbować każdy z produktów samodzielnie. Stworzenie możliwości na wejście w bezpośrednią interakcję potencjalnego klienta ze sprzedawcą sprzyja temu, że każde z ewentualnych pytań czy wątpliwości może zostać wyjaśnione w trybie natychmiastowym.”

Słowa naszego rozmówcy rzeczywiście brzmią wielce przekonująco. Nie zmienia to jednak faktu, że tego rodzaju sprzedaż ma na sobie piętno w postaci wielu negatywnych komentarzy. Jak do tych zarzutów odnosi się pan Pikuła?

„Niemożliwym byłoby ukrycie, że zdarza się nam jako firmie usłyszeć różnego rodzaju zarzuty. Każda z tych krzywdzących opinii jest jednak fałszywą i powtarzaną bez końca informacją, która urosła w chwili obecnej do rangi stereotypu. Firma Clavam dokłada wszelkich starań, aby walczyć z tego rodzaju negatywnymi komentarzami na temat swojej działalności. Naszą pracę opieramy na przyjętych przez ogół społeczeństwa zasadach oraz normach związanych z postępowaniem. Sądzimy, że to sprawia, że udaje się nam zasłużyć na to, by nazwać nas osobami uczciwymi, które w pocie czoła zapracowały na sukces marki. Każdy z naszych produktów jest objęty stosowną gwarancją, która przewiduje wymienię sprzętu na nowy lub zupełny zwrot pieniędzy jeśli zakupiony odkurzacz Clean King lub inny produkt naszej marki zepsuje się w pierwszym okresie użytkowania. Firma Clavam jako priorytet stawia dobro oraz zadowolenie swoich klientów.” – komentuje pan Marek Pikuła.

Odkurzacz Clean King, czyli na czym polega fenomen sprzętu?

Nie ulega wątpliwości, że wysokiej klasy odkurzacz powinien znaleźć się wśród sprzętów domowych na priorytetowym miejscu. Z tego też powodu, rynek sprzętów AGD obfituje w setki tego rodzaju rozwiązań. Odkurzacz Clean King jest jednym z najlepiej ocenianych sprzętów do sprzątania. Co na ten temat powiedział nam Marek Pikuła?

„Największą zaletą produktu odkurzacz Clean King jest jego wielofunkcyjność. On jako jedno urządzenie może występować zarówno w roli odkurzacza, jak i mopa lub odświeżacza powietrza. Ponadto, odkurzacz Clean King sprawdzi się także jako urządzenie do czyszczenia mebli, ich obić, jak również tapicerek samochodowych. Kupno tego rodzaju sprzętu wiąże się zatem z utrzymaniem porządku w domu na wysokim poziomie, przy czym nie wymaga od nas zbyt wielkiej aktywności. Funkcji odkurzacza jest kilka. Podstawową z nich jest oczywiście zwykłe odkurzanie. W odkurzaczu Clean King zostały zamontowane zaawansowane systemy, które czynią tę funkcję jeszcze bardziej prostą niż mogłaby się ona wydawać. Duża siła ssania oraz ułatwiona obsługa przyczynia się do tego, że odkurzanie staje się szybkie i urasta do rangi przyjemnego spędzenia czasu.” – relacjonuje nasz rozmówca, Marek Pikuła.

„Warto także wiedzieć, że odkurzacz Clean King doskonale radzi sobie z myciem różnego rodzaju śliskich powierzchni. Mam tutaj na myśli przede wszystkim panele drewniane, parkiety, płytki, kafelki, rozmaite tworzywa sztuczne oraz inne tego rodzaju materiały. Odkurzacz opisywanej marki został wyposażony w kilka pojemników, z których każdy ma inne przeznaczenie. Dla mycia na mokro zostały zamontowane dwa. Jeden pełni funkcję przechowywania czystej wody oraz detergentu, a drugi zbiera brudne płyny. Ponadto, silny pęd powietrza jest ukierunkowany na mytą powierzchnię, co sprawia, że wysycha ona znacznie szybciej. Mycie podłóg oraz ich odkurzanie z pomocą prezentowanego przez nas sprzętu charakteryzuje się także ogromną dokładnością.” – informuje przedstawiciel firmy Clavam, Marek Pikuła.

Na co należy uważać chcąc zakupić odkurzacz Clean King?

Sukces marki Clavam odbija się nie tylko na tym, że wzbudza on zainteresowanie konsumentów. Również konkurencja nie pozostaje na niego obojętna. Z tego też powodu, pan Marek Pikuła postanowił nas ostrzec przed metodami, które stosowane są przez oszustów oraz naciągaczy. Można śmiało rzec, że nie przebierają oni w środkach i są gotowi aby zarobić duże pieniądze na braku ludzkiej uwagi lub zaufaniu. Jak nie paść ofiarą oszustwa? Na co zwracać uwagę kupując odkurzacz Clean King? Na te, a także inne pytania odpowiada nam przedstawiciel firmy Clavam w Polsce.

„Lwa część spośród negatywnych opinii o sprzedaży pokazowej została zbudowana na rozmaitych działaniach naciągaczy. Podszywanie się pod markę Clavam jest już niejako wpisane w historię działalności firmy. Jeśli pokazy są organizowane przez naciągacza, wówczas nie można liczyć na to, że produkty będą tak doskonałej jakości jak te, które proponowane są przez rzeczywistego producenta. Niestety, wielu klientów nie przykłada wagi do zweryfikowania autentyczności pokazu, w którym uczestniczą. Odrobina braku nieuwagi wystarczy, aby dać się oszukać i zakupić sprzęt od nieznanego producenta. Należy zatem przede wszystkim zrezygnować z uczestnictwa w pokazach, które są organizowane przez sprzedawców, którzy podszywają się pod Clavam. Trzeba mieć się na baczności, ponieważ produkty, które podobne marki sprzedają podczas swoich spotkań do złudzenia przypominają oryginały.” – radzi pan Marek Pikuła.

Prawdziwe odkurzacze Clean King można kupić jedynie podczas autoryzowanych pokazów marki Clavam i wówczas ich cena wynosi 6 900 zł. Tańsze odpowiedniki to zazwyczaj podróbki, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

W końcowej fazie naszej rozmowy, bohater dzisiejszego wywiadu zachęcił czytelników do zapoznania się z resztą asortymentu, który znajduje się w ofercie firmy Clavam.

„Clavam współpracuje nie tylko z marką Clean King. Umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z ofert również takich firm jak Venice, która zajmuje się produkcją świetnej jakości garnków oraz innych akcesoriów kuchennych, czy też z firmą Casada. Casada to z kolei producent doskonałej jakości mat masujących. Wszystkie produkty, których dystrybucją się zajmujemy wyróżnia zastosowanie innowacyjnych technologii oraz rozwiązań co czyni je sprzętem wysoce wyjątkowym.” – zachęca Marek Pikuła.

Rozmowa na temat odkurzaczy Clean King okazała się być owocna w potrzebne oraz bardzo interesujące informacje. Cieszymy się, że Marek Pikuła zgodził się na udzielenie nam wywiadu i z tego miejsca dziękujemy za czas, który poświęcił nam oraz naszym Czytelnikom. Firma Clavam wygląda na markę, dla której rzeczywiście liczy się dobro klientów. Takiego podejścia do konsumentów mogłoby się nauczyć od nich wiele konkurencyjnych firm. Pamiętajmy jednak, że koniecznością jest bycie uważnym w stosunku do naciągaczy, którzy starają się wzbogacić na sukcesie Clavam.