Pokazy i prezentacje firmy Clavam Sp. z o.o. (opinie) szansą na zakup dobrego sprzętu!

Czy w dobie mnogości hipermarketów, marketów i sklepów z szeroko pojętą elektroniką kupowanie sprzętu na pokazach i prezentacjach firm ma sens? Dlaczego mimo tak dużego wyboru wszelakiej ilości sprzętów pokazy i prezentacje artykułów gospodarstwa domowego cieszą się dużą popularnością? Czy warto wybrać się na tego rodzaju wydarzenie? Czy pod atrakcyjnymi cenami, konkursami i sporymi bonusami nie ma ukrytej prawdy? Czy możemy ufać obietnicom prezenterom na tego rodzaju wydarzeniach?

Jak widać, pytań dotyczących sprzedaży sprzętu gospodarstwa domowego jest wiele. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, a także poznać mechanikę sprzedaży do rozmowy udało nam się namówić pana Sławomira Borkowskiego, wieloletniego specjalistę sprzedaży firmy Clavam Sp. z o.o.. Głównym zajęciem Pana Sławomira jest prowadzenie różnego rodzaju prezentacji czy pokazów we wszystkich częściach kraju.

Co w swojej ofercie posiada firma Clavam Sp. z o.o.?

Aby zapoznać się kompleksowo z tematem sprzedaży sprzętu gospodarstwa domowego na pokazach i prezentacjach, chcieliśmy wyjść od informacji, czym zajmuje się firma, w której pracuje pan Sławomir. Pan Sławomir dość szczegółowo wymienił, co w swojej ofercie posiada firma Clavam Sp. z o.o.:

”Nasza firma zajmuje się sprzedażą zróżnicowanych sprzętów gospodarstwa domowego. Obecnie stawiamy jednak na sprzedaż trzech produktów:

  • Garnków marki Venice
  • Mat Bodyshape firmy Casada
  • Odkurzaczy marki Ambasador

Muszę z dumą powiedzieć, że wszystkie wymienione wyżej sprzęty mają naprawdę pozytywne opinie użytkowników. Dodatkowo, warto wspomnieć o niezwykle atrakcyjnych cenach w porównaniu z innymi produktami o podobnym zastosowaniu i parametrach”.

Kilka słów o marce Clavam Sp. z o.o.

Niezwykle interesujące było dla nas także to, by dowiedzieć się czegoś więcej o samej firmie Clavam Sp. z o.o.. Jakie są opinie na temat tej firmy? Czy firma Clavam Sp. z o.o. jest także producentem oferowanych produktów czy zajmuje się jedynie ich sprzedażą?

Pan Sławomir oczywiście z największą chęcią wyjaśnił nam wszystko oraz opowiedział wiele istotnych informacji o samej firmie Clavam Sp. z o.o.:

„Firma Clavam Sp. z o.o., której jestem przedstawicielem, to pośrednik w sprzedaży oferowanych produktów. Nie jest ich producentem – dodał – jednak pracujemy ściśle we współpracy z producentami sprzedawanych przez nas produktów. Dzięki dobrym relacjom, możemy uzyskiwać znacznie niższe ceny, co oczywiście przekłada się na duże zainteresowanie naszą ofertą. Jakość, a do tego konkurencyjna cena. Czy może być coś lepszego? Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie – powiedział z dumą pan Sławomir.

Negatywne opinie na temat sprzedaży na pokazach

Jak na razie widzimy same dobre strony kupna produktów gospodarstwa domowego na prezentacjach czy pokazach. Dobrze, jednak dlaczego w internecie pojawia się tak wiele negatywnych opinii na temat tego rodzaju zakupów? Dlaczego tak wiele osób czuje się rozczarowanych i żałuje zakupów tą drogą? Pojawiają się także opinie, że oferowane w ten sposób produkty są wadliwe, kiepskiej jakości, a dodatkowo sprzedawane są po zawyżonych cenach. Pojawia się także dość odważna opinia, że prezenterzy żerują na ludzkiej naiwności, szczególnie osób starszych.

Byliśmy bardzo ciekawi, jak do tej mniej pozytywnej strony odniesie się pan Stanisław? Jak odeprze tego rodzaju zarzuty? Pan Sławomir mówił, że:

„Zarzuty na temat sprzedaży na pokazach czy prezentacjach pojawiają się w internecie bardzo często. Niektóre z nich tyczą się także naszej firmy, są to jednak bardzo krzywdzące pomówienia. Niestety, na rynku działa wielu oszustów, którzy potrafią podszywać się pod firmy o dobrym wizerunku i działać w ”ich imieniu”. Podszywają się pod naszą markę i jako my sprzedają zupełnie inne produkty – kiepskie, wadliwe i oczywiście o bardzo wysokich cenach. Nic więc dziwnego, że pojawiają się potem bardzo negatywne opinie na temat takiej firmy. Ludzie czują się oszukani i mają do tego prawo. Kto chciałby wydać swoje uczciwie zarobione pieniądze na wadliwy produkty, który nie spełnia żadnych oczekiwań? – dodaje ze smutkiem pan Sławomir.

Po chwili pan Sławomir dodaje jednak, że o firmie jest bardzo dużo pozytywnych opinii, które można znaleźć w internecie:

”Mamy naprawdę duże grono zadowolonych klientów, którzy pozostawili w sieci swoje opinie na nasz temat. Chwalą nasz profesjonalizm, podejście do klienta. Oraz oczywiście produkty. Podkreślają ich niezawodność, wytrzymałość, jakość. Chwalą także stosunek jakości do ceny i podkreślają, że zakupili by oferowane przez nas produkty ponownie. Warto podkreślić, że nasze działania nie kończą się tylko w momencie zapłaty za towar. Cały czas jesteśmy na wyciągnięcie ręki klienta – towar zawsze staramy się dostarczyć jak najszybciej, a w razie ewentualnych reklamacji służymy szybką reakcją i bezproblemowym podejściem.”

Szczegółowe informacje o produktach oferowanych przez firmę Clavam Sp. z o.o.

Poprosiliśmy pana Sławomira, aby krótko przybliżył nam oferowane produkty. Przypomnijmy, że mamy ich trzy:

  • maty BodyShape marki Casada
  • garnki marki Venice
  • odkurzacze marki Ambasador

Pana Sławomira nie trzeba było długo prosić. Z pasją omówił nam najważniejsze cechy każdego z produktów:

Maty BodyShape marki Casada

”Mata BodyShape to mata wibracyjna wykonująca masaż w wybranym miejscu na ciele. Wyposażona jest w dziesięć pól wibracyjnych, podzielonych na pięć stref wibracji. Co ciekawe, mata posiada funkcję ogrzewania. Mata ma także wiele ciekawych rozwiązań, które urozmaicają masaż. Warto zaznaczyć, że mata posiada pilota, a więc chęć zmiany trybu masażu nie wymaga od nas podnoszenia się np. z fotela”

Pan Sławomir dodaje także, że:

”Mata BodyShape to idealny sprzęt dla każdego. Relaksuje, rozluźnia obolałe mięśnie. Genialne opinie tylko to potwierdzają”.

Garnki marki Venice

W wypadku tego produkty pan Sławomir nie kryje zachwytu:

”Najlepsze akcesoria kuchenne, z którymi miałem do czynienia. Oferowany komplet garnków został zaprojektowany w taki sposób, że można ustawiać je w formie wieży – ma to zastosowanie dwojakie: zajmuje mniej miejsca w kuchni, ale także umożliwia gotowanie na parze, a więc przygotowywanie zdrowych produktów. Garnki są wykonane z dobrego tworzywa, wytrzymałe i będą służyć wiele lat. Skuszony pozytywnymi opiniami naszych klientów, sam postanowiłem je zakupić. I co najważniejsze – polubiłem dzięki temu gotowanie ” – dodaje z uśmiechem.

Odkurzacz marki Ambasador

”Nikt chyba nie lubi sprzątać. Dlatego trzeba sobie to ułatwiać, prawda?” – rzuca zaczepnie pan Sławomir. ”Odkurzacz marki Ambasador prócz klasycznej funkcji odkurzania posiada także funkcję czyszczenia podłogi drewnianej, linoleum czy parkietów. Umożliwia także pranie dywanów, tapicerek i wykładzin. Każdy chciałby mieć takie urządzenie w swoim domu. To prawdziwy król sprzątania” – dodaje z uśmiechem Pan Sławomir.

Materac MediAir 3D

Jedna z głównych części naszej oferty to profesjonalny materac MediAir 3D marki Casada. Został on stworzony w celach terapeutycznych i z powodzeniem przyjął się w tejże branży. Co stoi więc za jego sukcesem? Zdecydowanie największa zaleta materaca MedAir 3D to jego zdolności termoizolacyjne i termiczne. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu stuprocentowej wełny, która stanowi jego główny składnik. Magazynuje ona ciepło, co w dużym stopniu przyczynia się do skuteczności wszelkich zabiegów. Poza tym wełna wspaniale reguluje przepływ powietrza oraz wody przez materac. Materiał ten zapobiega gromadzeniu się wilgoci, a w efekcie także pojawianiu się grzybów. Producenci materaców terapeutycznych MediAir 3D pomyśleli jednak o wszystkich możliwych względach bezpieczeństwa. Wyposażyli oni swoje produkty także w specjalistyczne ochronne obszycie. Z góry materac przykrywa żyrardowa dzianina wzbogacona o nitki srebra. Chronią one materiał przed rozwojem niepożądanych drobnoustrojów. Od dołu natomiast materac obleczony jest wytrzymałą warstwą poliestru. Ma on zabezpieczać całość przez rozdarciem lub innymi mechanicznymi usterkami. Zastosowanie materacu MediAir 3D marki Casada czyni sesje terapeutyczne są nie tylko przyjemne, lecz także znacznie skuteczniejsze. Dzięki odpowiedniemu przewodnictwu ciepła i wilgoci, struktura mięśni oraz układ kostny pacjenta są bardziej rozluźnione i podatne na działanie fizjoterapeuty. Ponadto efekt końcowy można wzbogacić o użycie pozostałych akcesoriów marki Casada. Mam na myśli specjalistyczne maty masujące oraz radiacyjne. Wszystkie terapeutyczne sprzęty Casada można nabyć podczas spotkań z przedstawicielami Clavam.

 

Zakończenie

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się porozmawiać z oficjalnym przedstawicielem marki Clavam Sp. z o.o. panem Stanisławem Borkowskim. Jego otwartość na dialog, chęć wyjaśnienia nawet trudnych tematów sprawiła, że temat sprzedaży gospodarstwa domowego na pokazach czy prezentacjach stał nam się o wiele bliższy. Dziękujemy za słowa przestrogi pod adresem oszustów, którzy mogą sprawić nam wiele kłopotów i narazić nas na straty finansowe. Pan Stanisław na zakończenie podsumował tylko:

„Decydując się na zakupy sprzętu gospodarstwa domowego na pokazach warto wybierać sprawdzone firmy. Serdecznie zapraszam na oficjalne spotkania marki Clavam Sp. z o.o., gdzie mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość oferowanych produktów”.