Modne klipsy do uszu

Klipsy to wersja kolczyków, które nie wymagają przebicie uszu i mogą być noszone także przez kobiety, które nigdy nie zdecydowały się na ten zabieg. Duży wybór oraz bogactwo kolorów i wzorów biżuterii sprawia, że można dobierać dodatki w zależności od stylizacji, preferencji, a nawet humory. Warto więc postawić na modne klipsy, które wystarczy zapiąć, aby cieszyć się niebanalnym, wyjątkowym wyglądem.

Najmodniejsze modele – Jakie klipsy wybierać?

Na rynku znajdziemy wiele różnych modeli klipsów, które zasadniczo różnią się niż biżuteria popularna jeszcze kilka lat temu. Współczesne klipsy do uszu są projektowane wedle popularnych trendów i nurtów w modzie. Najchętniej wybierane są zwłaszcza klipsy pozłacane i posrebrzane, zarówno krótkie, jak i długie, wiszące. Przedstawiamy listę najciekawszych modeli, które idealnie wpisują się w funkcjonujące obecnie trendy.

  • Okrągłe, krótkie klipsy to odpowiedź na potrzeby kobiet lubiących klasyczne rozwiązania. Takie kolczyki sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i od święta. Kółka w kolorze srebrnym, złotym lub w różnych kolorach tęczy zdecydowanie królują w obecnym sezonie.
  • Wiszące klipsy przyciągają wzrok i skupiają uwagę na kobiecie, która je nosi. Długie klipsy mogą być zarówno eleganckie, jak i awangardowe, a ich wybór zależy jedynie od preferencji.
  • Chętnie wybierane są także klipsy do uszu z perełkami lub kolorowymi kamieniami. Posiadając kolekcję różnobarwnych klipsów, można dobierać biżuterię do codziennych stylizacji i każdego dnia czuć się wyjątkowo.

Z czym nosić klipsy do uszu?

Modne klipsy do uszu mogą stać się dodatkiem do wielu stylizacji. Przyciągające wzrok kolczyki nie tylko dopełniają outfit, ale świadczą także o stylu oraz klasie osoby je noszącej. Tak naprawdę, klipsy do uszu, podobnie, jak zwykłe kolczyki, można nosić do wszystkiego. Należy jednak pamiętać o umiarze, w cenie jest bowiem modny minimalizm. Klipsy sprawdzą się więc do eleganckiej sukienki, niezobowiązujących spodni, a także imprezowej spódniczki. Delikatne klipsy pozwolą na dobór odpowiedniego naszyjnika lub kolii, bardziej wyraziste pozwolą zrezygnować z krzykliwych dekoracji, same będąc najważniejszym dodatkiem.

Na jakie okazje?

Klipsy do uszu można nosić bez względu na sytuację. Załóż klipsy:

  • będąc gościem na ślubie i weselu,
  • na uroczystości rodzinne np. Chrzest Święty,
  • na urodziny i imieniny,
  • do pracy, na spotkanie
  • do szkoły i na uczelnię

Oprócz tego, klipsy dopasowane do indywidualnych preferencji oraz gustu osoby stanowią świetny pomysł na trafiony prezent. Jeśli osoba, którą chcemy obdarować, z jakichś przyczyn nigdy nie przebiła uszu, a bardzo chciałaby nosić kolczyki, klipsy do uszu będą sprawdzonym pomysłem. Postaw na klasykę lub modne, niebanalne wzory, wszystko zależy jedynie od Twoich potrzeb. Klipsy do uszu to niezastąpiona alternatywa dla kolczyków, warto więc sięgać po nie i uczynić z nich ulubiony dodatek.