Jak znaleźć punkt G?

Punkt G jest jedną z tajemnic życia, podobnie jak potwór z Loch Ness i Święty Graal. Naukowcy i eksperci w sprawach erotycznych kłócili się przez lata o punkt G, ale większość obecnie zgadza się, że dla niektórych kobiet istnieje i może prowadzić do niesamowitych orgazmów.

Jaki jest punkt G?

Dla tych, którzy w to wierzą, punkt G jest super-wrażliwym obszarem znajdującym się wewnątrz przedniej ściany pochwy. Kiedy jest stymulowany, podobnie jak łechtaczka, może doprowadzić cię do orgazmu szybciej niż tylko penetrujący seks.

Dlaczego punkt G jest tak wyjątkowy?

Punkt G powoduje wyjątkowy orgazm, który różni się od orgazmu łechtaczki. Wynika to z faktu, że gruczoł ma inny nerw (miednicę) niż łechtaczka (pudendalna), a zatem punkt G ma inne orgazmiczne odczucie. To uczucie jest jedną z głębokich, roztapiających się miłości, a kobiety to uwielbiają!

Czy każda kobieta ma punkt G?

Tak, punkt G istnieje, ale każda kobieta jest inna. Dla niektórych jest to doświadczenie niedostępne, a inni nie czują nic. W ten sam sposób, że niektóre kobiety mają szczególnie wrażliwe sutki, a inne nie.

Dlaczego istnieje punkt G?

Niektóre dowody medyczne sugerują, że punkt G ma inny cel, niż sprawić, że kobieta poczuje się naprawdę, naprawdę dobrze! Niektórzy naukowcy uważają, że punkt G może pomóc w porodzie, ponieważ kiedy punkt G jest stymulowany, próg bólu wzrasta nawet o 84%.

Czy to prawda, że punkt G może spowodować wytrysk?

Ostatnie badania wykazały, że niektóre kobiety mogą mieć wytrysk poprzez seks, grę wstępną lub poprzez stymulację punktu G, ale różni się to od sposobu wytrysku u mężczyzn – kobiety robią to przed orgazmem.  Niektórzy mężczyźni są przekonani, że jeśli kobieta nie ma wytrysku, nie miała” dobrego „orgazmu. Ale często jest to pomysł, który pochodzi z pornografii i zazwyczaj jest fałszywy lub jest to po prostu uryna.

Jak znaleźć swój punkt G?

Nie ma nic złego w odczuwaniu siebie, aby zobaczyć, czy możesz go znaleźć. Wewnątrz pochwy znajduje się mały płatek prążkowanej, guzowatej tkanki o długości około 2,5 cm – 5 cm. Znajduje się na przedniej ścianie pochwy, więc jeśli kobieta leży na plecach i czuje go palcami, będą skierowane ku sufitowi, a nie na podłogę. Powinna zauważyć grubszą warstwę skóry w porównaniu do gładkich obszarów po obu stronach.

Lub można wypróbować tę wskazówkę:

Zamiast leżeć na łóżku, łatwiej będzie przykucnąć i poczuć wnętrze siebie, ale najpierw trzeba upewnić się, że jest się trochę podnieconą. Kobiece palce czasami są za małe lub za krótkie, by sięgnąć do środka, więc zabawka G-spot lub palce partnera mogą go łatwiej znaleźć. Można usiąść przed dużym lustrem na podłodze, rozłożyć wargi sromowe, wypchnąć mięśnie pochwy i zobaczyć punkt G! Wszystkie kobiety powinny rzucić okiem na ten uroczy organ kobiecy i zapoznać się z nim.

Gdy kobieta nic nie czuje!

Nie powinna martwić się, jest ona zupełnie normalna. Kobieta nie jest lepsza, jeśli ma część swojej pochwy, która czuje się dobrze po dotknięciu, i nie jesteś nienormalna, jeśli nie włącza się przez stymulowanie obszaru punktu G.