Jak wybrać idealny tusz do swojego rodzaju rzęs?

Każda kobieta pragnie dbać o siebie najlepiej jak to możliwe. Pięknie podkreślone oczy to gwarancja pięknego makijażu i dobrego samopoczucia. Niestety wiele kobiet nie wie, w jaki sposób dobrać idealny tusz do rzęs do swoich potrzeb. Na rynku dostępna jest cała gama produktów, które kuszą. Jak wybrać ten najlepszy tusz, aby rzęsy wyglądały, jak gwiazdy?

Jaki wybrać tusz do rzęs?

Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które idealnie sprawdzą się w różnych przypadkach. Wyróżniamy tusze:

  • Pogrubiające,
  • Podkręcające,
  • Wydłużające,
  • Wodoodporne.

Tusze pogrubiające

To jedne z najchętniej kupowanych tuszy do rzęs na rynku. Każda kobieta pragnie cieszyć się okiem, które optycznie staje się większe. Tusze pogrubiające idealnie sprawdzą się dla kobiet, które mają rzęsy długie, lecz cienkie i słabe. To sprawi, że pięknie się one wydłużą i będą wyglądały niesamowicie pięknie. Długie i podkreślone rzęsy gwarantują nienaganny makijaż i dobre samopoczucie. Warto o tym pamiętać. Szczoteczki takich tuszy są gęste i grube.

Tusze podkręcające

To idealny wariant dla pań, które pają rzęsy o prostej strukturze. Co prawda polki w większości cieszą się rzęsami podkręconymi, jednak grube, mocne i proste rzęsy mogą być prawdziwym utrapieniem. Stosowanie zalotki nie zawsze przynosi rezultaty, dlatego warto zainwestować w dobrej jakości tusz do rzęs. Dzięki takiemu podkręceniu będziemy mogły cieszyć się pięknymi rzęsami, mając długie i proste rzęsy.  Szczoteczki takich tuszy zazwyczaj przypominają literę ,,c”.

Tusze wydłużające

To wariant dla pań, które mają rzęsy krótkie i delikatne. Dzięki wydłużeniu rzęs można uzyskać efekt sztucznych rzęs. Każda kobieta  pewnością doceni ten fakt. Doczepiane rzęsy w wielu przypadkach wyglądają tandetnie, dlatego nie warto męczyć się z tym problemem. Każda kobieta zasługuje na piękny wygląd i dobre samopoczucie. Wydłużenie rzęs może całkowicie zmienić ich wygląd, a nawet wygląd całej twarzy. Szczoteczki takich tuszy zazwyczaj są długie i cienkie.

Tusze wodoodporne

Niezbędny tusz podczas ceremonii i wzruszających wydarzeń. Idealnie sprawdzi się też jesienią i zimą, kiedy zauważalne są częste opady deszczu i śniegu. Każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce taki rodzaj tuszu do rzęs. Świetnie sprawdzi się jako tusz na basen, czy na wakacje, kiedy większość kobiet nie maluje rzęs w obawie przed spłynięciem makijażu w wodzie. To tusz idealny na wiele okazji. Może być on zarówno pogrubiający, jak i wydłużający. Oczywiście dostępne są też warianty podkręcające.