Jaką wybrać farbę do fryzury na sylwestra

Chociaż mamy dopiero listopad, warto już dziś pomyśleć o typie fryzury, którą będziemy chciały przygotować sobie na jedyny w roku, sylwestrowy wieczór. Możliwości współczesnych zakładów fryzjerskich są tak bogate i kreatywne, że każda Pani może stać się potencjalną królową balu pod względem doboru nie tylko stroju, ale także odpowiedniej fryzury. Wszechstronnie działające farby do włosów nabyć można w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Bogactwo odcieni sprawia, że obok tych produktów po prostu nie można przejść obojętnie. Panie właściwie a każdym wieku uwielbiają eksperymenty. To właśnie z myślą o nich powstały takie kolory, jak:

  • intensywna pomarańcza
  • delikatny arbuz
  • odcień bakłażana
  • wściekły karmin
  • śnieżna platyna
  • piaskowy blond
  • palony orzech
  • pistacjowa zieleń
  • lukrecjowa czerń

To oczywiście tylko pewien wycinek spośród nazw, jakie posiadają współcześnie produkowane farby do włosów. Producenci tych kosmetyków specjalnie prześcigają się w nazewnictwie, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z tego, że chwytliwa nazwa automatycznie oznacza zainteresowanie potencjalnych klientek, co oczywiście przekłada się także na pieniądze.

Farby do włosów nowej generacji

Mają mnóstwo zalet a ich największa siła tkwi w tym, że są przygotowywane przez specjalistów do spraw fryzjerstwa z naturalnych składników. W tej chwili na całym świecie odchodzi się od stosowania amoniaku oraz jego pochodnych przy produkcji farb do włosów. Chodzi oczywiście o zdrowie. Okazuje się, że amoniak można zastąpić wieloma składnikami naturalnymi, o których skuteczność mało kto by podejrzewał. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze rozwiązania tkwią w naturze, zwłaszcza w kwiatach oraz ziołach. To wszystko sprawia, że farby wyciśnięte z tubek fabrycznych nie rażą nieprzyjemnym zapachem, ale roztaczają delikatną, ziołową woń. Docenią to wszystkie Panie, które do tej pory cierpiały katusze przy farbowaniu włosów właśnie przez bardzo intensywny, amoniakalny zapach.

Farby na każdą długość włosów

Nowoczesnymi farbami do włosów nowej generacji pokrywać można każdego rodzaju włosy, od krótkich aż po maksymalnie długie, od cienkich po bardzo grube. Skuteczność tych farb w kryciu siwych włosów sprawiła, że zaufały im przede wszystkim przedstawicielki starszych pokoleń, co wcale nie oznacza, że i młodzież nie ma świadomości o istnieniu tych unikalnych produktów kosmetyczno – fryzjerskich. Kolor utrzymuje się długo, nie zmywa się i nie płowieje pod wpływem słońca. Każdy wątpiący w skuteczność farb ziołowych fryzjer powinien przetestować je we własnym zakładzie.