Poznaj Fortunę 2019!

Fortuna 2019 zajmuje się organizowaniem zakładów bukmacherskich obejmujących wydarzenia sportowe, a także społeczne oraz polityczne. Firma przestrzega ściśle określonego regulaminu, który określa, że w zakładach mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Jaka jest historia zakładów bukmacherskich Fortuna?

Początkowo przedsiębiorstwo działało na terenie kraju pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o., a licencja Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności została przyznana w 1996 roku. Przez pierwsze lata działalności przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwijało i otwierało coraz więcej punktów. Profesjonał przez długi czas swojego istnienia był związany z grupą międzynarodową Fortuna, która skupiała firmy bukmacherskie. Przełom lat 2007/2008 to zamiana nazwy spółki na Fortuna Zakłady Bukmacherskie. Obecnie spółka wciąż poszerza portfolio produktów oraz polepsza jakość usług. Jest to najdłużej działająca oraz jedna z największych firm z branży działająca na polskim rynku.

Do czerwca 2018 roku Fortuna była jedyną spółką bukmacherską, która była notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. W czasie wejścia na giełdę miała cenę na poziomie 16,98 zł za jedną akcję, a po 8 latach wynosiła już 31,20 zł. W tym czasie główny inwestor podjął decyzję o wycofaniu akcji z giełdy.

Fortuna 2019 – współprace

Fortuna 2019 znacznie zyskała na popularności w ostatnich latach dzięki sponsorowaniu wielu różnych wydarzeń, turniejów oraz sportowych eventów. Firma rozpoczęła współpracę z Legią Warszawa. W 2016 był to główny sponsor Mistrza Polski. Aktualnie Fortuna jest na etapie współpracy z najlepszą drużyną ekstraklasy – Legią Warszawa. Wszystko to ma przełożenie na pozytywne odbieranie marki. Fortuna jest coraz chętniej wybierana przez typujące osoby. Bukmacher posiada bardzo bogatą ofertę jeśli chodzi o zakłady zwykłe oraz online.

Jak wygląda oferta Fortuny?

Oferta Fortuny obejmuje przede wszystkim zakłady bukmacherskie, sporty wirtualne (obejmujące wiele dyscyplin), Zakłady Live oraz e-sport. Zakłady Live dają możliwość transmitowania live przy niektórych wydarzeniach, a przy wszystkich standardowo dostępny jest już tracker, chat, a także meczowe statystyki. Istnieje również opcja dodatkowa o nazwie Szybki Zakład. Dzięki niej możemy szybko wysłać dany kupon, kiedy już dane wydarzenie sportowe się rozpoczęło. Fortuna umożliwia wiele opcji śledzenia statystyk. Są to serwisy takie jak archiwum zdarzeń, LiveScore oraz statystyki.

Fortuna posiada również ofertę dla początkujących graczy. Jest to tzw. ABC Gracza. Dzięki niemu, każda osoba typująca może zapoznać się z kompendium obstawiania oraz opisami wielu typów.

Fortuna to również Strefa Typera, gdzie znajduje się forum. Tam użytkownicy wymieniają informacje oraz doświadczenia odnośnie typowań. Umożliwianie jest komentowanie zarówno wygranych, jak i przegranych kuponów. Strefa Typera pozwala również na wgląd do najlepszych kuponów, jakie pojawiły się w ostatnim czasie.

Osobną sekcją jest Strefa Kibica, gdzie znajdują się zapowiedzi oraz prognozy odnośnie nadchodzących sportowych wydarzeń. Można tam znaleźć również informacje o transmisjach, jak i kuponach.

Fortuna posiada również ofertę skierowaną do swoich stałych klientów. Jest to program lojalnościowy o nazwie KLUB Plus. Umożliwia on regularne gromadzenie punktów, a potem możliwość ich wymiany na specjalne nagrody, jakie określa serwis.

Jak można zarejestrować się na serwisie Fortuna?

Jednym z najprostszych sposobów na rejestrację jest odwiedzenie jednego z lokali zakładów bukmacherskich Fortuna. Konieczny będzie odpowiedni dokument, którym potwierdzimy tożsamość oraz nr naszego konta bankowego. Możliwa jest również rejestracja online za pomocą odpowiedniego formularza. Istnieje możliwość założenia konta tymczasowego oraz zweryfikowanego. W przypadku pierwszej opcji możliwa jest tylko ograniczona funkcjonalność. Druga możliwość to już pełne możliwości poruszania po serwisie. Konto można doładowywać na różne sposoby. Minimalna kwota to 1 zł. Obstawianie jest dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online.