Jak grać w totolotka?

Totolotek to jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Swoje usługi zaczął świadczyć już w 1992 roku i od tego czasu cały czas pozostaje w czołówce rankingu najlepszych polskich bukmacherów. Warto także nadmienić, że obstawianie w Totolotku jest całkowicie bezpieczne, gdyż bukmacher ten posiada licencję Ministra Finansów na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie Polski.

Swoją wysoką pozycję utrzymuje przede wszystkim dzięki świetnemu podejściu do klienta, znakomitym promocjom, a także ciekawej ofercie.

Totolotek kod bonusowy

Totolotek podobnie jak każdy szanujący się bukmacher, oferuje swoim użytkownikom kody, które pozwolą im na zdobycie większych bonusów na start po rejestracji. Na co w 2019 pozwoli nam Totolotek kod?

Okazuje się, że uzyskamy naprawdę dużo. Po wpisaniu kodu, każdy nowy klient otrzyma bonus w postaci podwojenia stawki aż do kwoty 1000 zł. Jest to jedna z największych tego typu promocji na polskim rynku bukmacherskim. Totolotek kod musimy wpisać przy rejestracji i później pozostaje nam tylko cieszyć się z tego, że mamy dodatkowe promocje na obstawianie zakładów. Ale czy to jedyne promocje, które uzyskamy korzystając z bukmachera Totolotek? O nie… Dodatkowo na start otrzymujemy również freebet o wartości 20 zł. Co najważniejsze, dostajemy go za samo zarejestrowanie się w serwisie i wpisanie kodu, nie musimy wpłacać żadnych pieniędzy. Ponadto, mamy jeszcze dostęp do wielu innych promocji z kategorii Gram Grubo. Jak dokładnie wyglądają?

Gramy Grubo:

  • Gram Grubo w piątek – Zakłady zagrane w piątek otrzymują wygraną powiększoną o 14%! Dzięki temu nie odczuwamy nawet podatku
  • Gram Grubo – Europejskie Puchary – Obstawiając mecze Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, mamy możliwość wygrać dodatkowe pieniądze!
  • Gram Grubo – Reprezentacja – Jeśli jesteśmy patriotami i obstawiamy tylko mecze polskiej reprezentacji piłkarskie, to z pewnością ucieszymy się z dodatkowego bonusu na kupon.

Gracze mogą skorzystać także z dwóch usług lojalnościowych takich jak:

  • VIP CLUB – specjalny klub dostępny tylko na zaproszenie, tylko dla najlepszych graczy. Dostanie się do niego nie jest proste, ale specjalne promocje, wycieczki i bilety na mecze dla graczy VIP są tego warte
  • BET CLUB – Do Bet Clubu należy każdy gracz. Za każdy kupon otrzymujemy punkty, które możemy wymienić na nagrody takie jak np. darmowe zakłady.

A na co możemy wykorzystać pieniądze uzyskane dzięki wpisaniu nowego Totolotek kod?

Opcji jest bardzo wiele. Pieniądze możemy obstawić na zakłady sportowe dostępne w bogatej ofercie Totolotka. Posiada on zarówno bardzo dobrą ofertę przedmeczową jak i zakłady live. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, sporty zimowe – dla każdego coś miłego. Oprócz tych najpopularniejszych sportów, znajdziemy tu również i niszowe rozgrywki, a także zakłady na mecze e-sportowe. Ponadto, mamy również dostęp do obstawiania wydarzeń kulturalnych i politycznych. Jeśli mamy więc ochotę przewidzieć, kto wygra irlandzki Taniec z Gwiazdami czy zostanie prezydentem we Francji, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Oferta przedmeczowa Totolotka prezentuje się naprawdę znakomicie. Dzięki użyciu Totolotek kod bonusowy otrzymamy środki, które pozwolą nam na obstawianie zwycięzców meczu, ilość bramek, strzelców goli czy czasu, w którym wpadnie pierwsza bramka. Oferta live również jest bardzo atrakcyjna. Jeśli spóźnimy się na obstawienie meczu przed jego rozpoczęciem, to bez problemu możemy zrobić to po pierwszym gwizdku. Cała obsługa oferty live również stoi na wysokim poziomie, kursy aktualizowane są bardzo szybko, a my mamy przez cały czas podgląd na to, co dzieje się na boisku. Jeśli aktualnie nie ma w ofercie meczu, który chcemy obstawić, możemy skorzystać z oferty sportów wirtualnych. Są one dostępne przez cały czas i spotkania rozpoczynają się co kilka minut, więc jeśli chcemy ciągłej zabawy i możliwości obstawiania co chwilę, to jest to idealne miejsce dla nas.

Totolotek kod bonusowy daje nam dostęp do długich godzin pełnych emocji i zabawy. Spróbuj sam!