Jak dbać o pacjenta?

Coraz więcej osób narzeka na to, że pracownicy placówek medycznych nie dbają o pacjenta. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wiele niezależnych od lekarzy czynników może mieć na to wpływ. Zobacz, jak to zmienić.

Lekarze są świadomi tego, że współcześnie obowiązujące przepisy zmuszają ich do wykonywania wielu czasochłonnych i zmniejszających efektywność pracy biurokratycznych czynności. W efekcie obowiązki pozamedyczne sprawiają, że dbanie o pacjenta niejednokrotnie musi zejść na dalszy plan. Pracownicy placówek medycznych wcale nie są zadowoleni z takiego stanu rzeczy, a wielu z nich ubolewa nad faktem, że nie może poświęcić pacjentowi tyle uwagi, ile faktycznie on jej potrzebuje. Na szczęście zarówno pojedynczym lekarzom jak i przychodniom z pomocą przychodzi oprogramowanie mMedica stworzone przez Asseco Poland.

mMedica – czym jest?

Znajdujące się pod adresem http://e-rejestracja24.com.pl/mmedica/ oprogramowanie mMedica zostało stworzone po to, aby ułatwić i przede wszystkim usprawnić pracę pracowników placówek medycznych. Korzystać z niego mogą zarówno pojedynczy lekarze, jak i całe przychodnie. Co więcej, oprogramowanie to ma kilka wersji i posiada także moduły dodatkowe, dzięki temu każdy może dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Jedne z wielu funkcji umożliwiają lekarzom między innymi rejestrowanie pacjentów, prowadzenie terminarza wizyt, wystawianie recept, prowadzenie ewidencji personelu medycznego, a także gromadzenie i przetwarzanie licznych danych medycznych. Jednak to nie wszystko, co ma do zaoferowanie mMedica.

Dlaczego warto zdecydować się na oprogramowanie mMedica?

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach pacjenci wobec lekarzy mają niemałe wymagania, którym niejednokrotnie naprawdę trudno sprostać. Na szczęście z pomocą przychodzi oprogramowanie mMedica, które oferuje pracownikom placówek medycznych nie tylko szeroki wachlarz możliwości, lecz także zwiększa efektywność zarówno pojedynczych lekarzy jak i przychodni. Co więcej, mMedica minimalizuje ilość narzędzi potrzebnych do wykonywania pozamedycznych obowiązków co sprawia, że lekarze znaczną część uwagi w końcu mogą poświęcić na dbanie o pacjenta.