Depilacja brazylijska-kiedy warto ją wykonać?

Depilacja brazylijska to pozbycie cię całego owłosienia z okolic bikini, także między pośladkami. Jest to zabieg, który warto wykonać przed urlopem, by czuć się na plaży komfortowo. Gdzie go wykonywać? W salonie depilacji woskiem. Możemy tam korzystać ze specjalnych preparatów, które zmniejszą dolegliwości bólowe i zapobiegną podrażnieniom.

Depilacja brazylijska w specjalistycznym salonie

Nie każdy salon kosmetyczny podejmie się wykonania bikini brazylijskiego, dlatego warto udać się do specjalistycznego salonu depilacji woskiem. Dlaczego?

  • Pracują tam wykwalifikowane kosmetyczki, które mają wprawę, ale też dysponują różnymi woskami.
  • Do depilacji brazylijskiej warto wybrać specjalny wosk, który zastyga na skórze. To pozwoli zmniejszyć podrażnienia i zniwelować dolegliwości bólowe.
  • W salonach depilacji woskiem używa się bawełny do zrywania wosku ze skóry, która pozwala pozbyć się za jednym zamachem wszystkich włosków i idealnie przylega do skóry.

Depilacja brazylijska to konieczność przed urlopem, gdy mamy bikini typu stringi, ale jeśli czujemy się dobrze bez owłosienia okolic intymnych, możemy wykonywać ją regularnie. Nasz partner będzie wniebowzięty! Poczujemy się bardziej atrakcyjne i zadbane.

Bikini francuskie

Bikini francuskie to pozbycie się owłosienia tylko w okolicy głęboko wyciętych fig. Jest to rozwiązanie dla kobiet, dla których depilacja jest bardzo bolesna, a jednocześnie chcą być na co dzień zadbane, ale nie czują potrzeby pozbywania się każdego włoska, w najbliższym czasie nie wybierają się na urlop.

Depilacja okolic bikini powinna stać się standardem, kobiety powinny się na ten zabieg decydować nie tylko przed urlopem, ale o każdej porze, by czuć się zadbane, by podobać się swojemu partnerowi, by komfortowo czuć się u ginekologa. Gabinety zajmujące się depilacją woskiem odnotowują rekordowe zyski w okresie letnim. Dla Polek wciąż nie jest standardem regularnie pozbywanie się owłosienia z okolic bikini. Jednak to się zmienia. Komfort, pewność siebie i dobre samopoczucie po zabiegu sprawiają, że coraz więcej kobiet decyduje się na niego regularnie. O ile nogi możemy depilować w warunkach domowych, o tyle bikini, zwłaszcza brazylijskie, może wykonać tylko kosmetyczka. Wykupienie pakietu nogi+bikini jest atrakcyjniejsze cenowo, niż depilowanie poszczególnych partii ciała w odstępie czasowym. Depilacja bikini nie powinna być luksusem robionym od święta, ale standardem w dbaniu o siebie, choć oczywiście okolice bikini nie są tak widoczne, jak choćby brwi czy nogi, które na co dzień odsłaniamy.